Privatumo politika

 Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės Inside matters interneto svetainėje.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Naudodami slapukus renkame duomenis apie lankytojų veiksmus naršant mūsų svetainėje. Surinktus duomenis apie Inside matters svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. Inside matters darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir Inside matters svetainės lankytojus.

Slapukų naudojimas

Jums lankantis Inside matters interneto svetainėje, siekiame, kad pateikiama informacija ir svetainės funkcijos būtų pritaikytos tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį Inside matters interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi Inside matters interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę Inside matters interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti, ar sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti, pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.

Slapukų rūšys

Inside matters tinklapyje yra naudojami būtinieji, funkciniai, rinkodaros bei analitiniams duomenims renkami slapukai. Šių slapukų sąvokos yra pateiktos žemiau, kad galėtumėte geriau suprasti, kas tai ir yra ir kokiu tikslu jie naudojami.

BŪTINIEJI SLAPUKAI

Šie slapukai leidžia veikti pagrindinėms funkcijoms Inside matters tinklapyje, tokioms kaip duomenų apsauga, tapatybės patvirtinimas bei tinklapio valdymas.

RINKODAROS DUOMENIMS NAUDOJAMI SLAPUKAI

Šie slapukai naudojami reklamos efektingumui didinti ir rodyti labiau aktualią reklaminę informaciją skirtą jums.

FUNKCINIAI SLAPUKAI

Šie slapukai renka ir saugo naudotojo pasirinkimus, kad galėtų pagerinti asmeninį patirtį naudojantis tinklapiu.

STATISTINIAMS DUOMENIMS NAUDOJAMI SLAPUKAI

Šie slapukai padeda suprasti, kaip el. baldų parduotuvės lankytojai jaučiasi naudodamiesi tinklapiu, leidžia aptikti klaidas ir neatitikimus Inside matters parduotuvėje bei sekti tikslesnius statistinius duomenis.

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Inside matters nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš Inside matters interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@insidematters.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.