Prekių pirkimo ir pardavimo taisyklės​

1. Šalių teisės ir įsipareigojimai:

1.1. Gamintojas įsipareigoja pagaminti užsakytus baldus per 30-60 kalendorinių dienų nuo pilno apmokėjimo.
1.2. Gamintojas praneša užsakovui apie užsakymo įvykdymą telefonu arba el. paštu.
1.3. Užsakovas patvirtina prekių užsakymą ir sutinka su pirkimo pardavimo taisyklėmis sumokėdamas pilną visų užsakomų prekių kainą.
1.4. Individualūs klientų užsakymai nėra grąžinami.
1.5. Užsakovas įsipareigoja priimdamas prekes patikrinti jų kokybę.

2. Baldų kokybė:

2.1. Gamintojas įsipareigoja pristatyti kokybiškus, visus reikalavimus atitinkančius baldus. Baldų nugarinėse, vidinėse ir nematomose dalyse, kokybės reikalavimai yra kitokie, gali būti nedidelės paklaidos, tai nelaikoma kokybės trūkumu.

2.2. Dažyti baldai gali turėti iki 2-3 mėnesių specifinį dažų kvapą, tai nelaikoma kokybės trūkumu (Inside matters baldų dažymui naudojami vokiečių gamintojo “Hesse Lignal“ dažai ir lakai, kurie atitinka visus saugos reikalavimus, tinka tiek suaugusių, tiek ir vaikiškų baldų gamybai. Gamintojas turi visus patvirtinančius sertifikatus (gamintojo saugos duomenų lapus bei kokybės ir atitikties deklaracijas ir sertifikatus). Siekiant sumažinti dažytų baldų kvapą, rekomenduojame tinkamai išvėdinti naujus dažytus baldus prieš pradedant juos naudoti. Įspėjame, kad itin jautrūs kvapams asmenys turėtų įvertinti dažytų baldų skleidžiamą kvapą ir reikalui esant rinktis ne dažytus, o alyvuotus baldus.
Mažesnio ploto patalpose (iki 15 kv.m.) kvapas gali išlikti intensyvus iki 6 mėn., patariama sudaryti sąlygas dažnam vėdinimui, ypač tokių baldų kaip spintos, komodos, juos laikyti pilnai ištraukiant stalčius.

2.3. Medžio faktūra. Pirkėjo gautų baldų medžio faktūra, raštai gali skirtis nuo Inside matters įmonės interneto svetainėje rodomų baldų pavyzdžių. Medžio detalės gali turėti taip vadinamų ąžuolo šerdies spindulių, natūraliai tamsesnių/šviesesnių vietų, stambesnių/smulkesnių rašto fragmentų – visa tai nelaikoma kokybės trūkumu arba medžio yda, tai yra natūrali medienos struktūra ir ypatumas, kuris suteikia baldui išskirtinumo (kiekvienas baldas yra išskirtinis, nes turi unikalią medžio faktūrą).

2.4. Spalvos apdailos pasirinkimas. Pardavėjas neatsako, jei el. parduotuvėje pateikiamos prekės spalva/apdaila minimaliai neatitiks realios prekės spalvos/apdailos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ir nustatymų.

2.5. Vartotojas dėl netinkamos kokybės prekės turi teisę kreiptis į pardavėją per dvejus metus nuo daikto perdavimo dienos. 

2.6. Kai prekė yra nekokybiška, pardavėjas yra atsakingas vartotojui už bet kokią prekių kokybės reikalavimų neatitiktį prekės pristatymo momentu ir paaiškėjusią ne vėliau kaip per dvejus metus nuo prekės pristatymo.

2.7. Vartotojui nutraukus pirkimo-pardavimo sutartį dėl netinkamos prekės kokybės: 1. vartotojas turi grąžinti pardavėjui prekę pardavėjo sąskaitą; 2. pardavėjas, gavęs sugrąžintą prekę arba vartotojo pateiktus įrodymus, kad prekė buvo išsiųsta, turi ne vėliau kaip per keturiolika dienų grąžinti vartotojui už prekę sumokėtą kainą, įskaitant vartotojo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Apie prekės kokybės reikalavimų neatitiktį vartotojas privalo privalo pranešti pardavėjui ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo neatitikties aptikimo dienos.

3. Atsakomybė:

3.1. Šalys atsako už tai, kad taisyklėse nustatyti įsipareigojimai būtų vykdomi tinkamai ir laiku Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

3.2. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ ar Vartotojų teisių informacinėje sistemoje (VTIS)

4. Taisyklių galiojimas ir pakeitimas:

4.1. Užsakovas automatiškai sutinka su aukščiau išdėstytomis taisyklėmis sumokėdamas pilną užsakymo sumą ir jos galioja iki visiško įsipareigojimų įvykdymo.
4.2. Taisyklių pakeitimai ir papildymai galimi tik dvišaliu raštišku Užsakovo ir Gamintojo susitarimu.

5. Baldų priežiūra:

Baldų pagamintu iš ąžuolo masyvo ir natūralaus ąžuolo lukšto priežiūra ir naudojimas:

Baldai pagaminti iš natūralios medienos namams suteikia jaukumo, kartu jie yra ilgaamžiai ir itin tvirti, todėl tarnaus ne vienus metus. Norėdami baldais džiaugtis kuo ilgiau, turite juos tinkamai naudoti ir prižiūrėti.

Mūsų baldai yra skirti naudoti tik namų viduje, taigi perspėjame niekada nenaudoti vidaus baldų lauke ar drėgnose patalpose, tokiose kaip: garažas, vonios kambarys ar prastai vėdinamas sandėlys. Dideli nuokrypiai nuo normalaus vidaus klimato gali sugadinti baldus. Todėl mes rekomenduojame kontroliuoti oro drėgnumą ir temperatūrą.

Baldus visada naudokite tik pagal paskirtį. Ant baldų negalima šokinėti, laipioti, sėdėti ant porankių, nenaudokite baldų pasilipimui. Statykite baldus tik ant lygių paviršių, venkite smūgių, kitu atveju gali atsirasti konstrukcijos išsikraipymai. Perstatinėdami baldus iš vienos vietos į kitą, juos perneškite, jų negalima stumti ar traukti grindimis. Nuo traukimo ar stūmimo gali deformuotis baldų sujungimų vietos. Jeigu baldams suveržti panaudoti varžtai, sraigtai, sąvaržos ar kampai jie gali atsilaisvinti ir atsirasti plyšiai ar baldo laisvumas. Baldą toliau naudokite tik pakartotinai vėl suveržę jungiamąsias detales. Nestatykite ant baldo sunkių ar aštrių daiktų, karštų daiktų nedėkite be specialaus padėklo. Nebraižykite paviršių aštriais daiktais, negalima pjaustyti maisto produktų tiesiogiai ant stalviršio, būtina naudoti pjaustymo lentelę – tokiu būdu nepažeisite stalviršio vientisumo. Saugokite baldus nuo naminių gyvūnų, jų nagai gali įbrėžti baldų detales.

Medžio masyvo baldų laikymas turi keletą niuansų. Natūrali mediena yra linkusi vaikščioti, keisti formą ir matmenis, taip atsitinka jei mediena yra laikoma netinkamomis sąlygomis. Baldus visada statykite sausose, gerai vėdinamose, uždarose ir apsaugotose nuo kenksmingo atmosferos poveikio patalpose. Pasistenkite, kad baldų ilgą laiką neveiktų ypatingai sausos arba drėgnos laikymo sąlygos, kad jos periodiškai nesikeistų. Bėgant laikui, netinkamas oro drėgnumas gali pakenkti baldų arba jų detalių vientisumui. Kai kurie atsiradę defektai, tokie kaip suskilimai, išlinkimai, gali neatsistatyti, net gražinus tinkamas aplinkos sąlygas. Rekomenduojama patalpų, kuriose stovi baldai, oro temperatūra yra 15-25 ºC, o santykinė oro drėgmė sudaro 40-60%.

Natūralios medienos baldai gali išdžiūti šildymo laikotarpiu, todėl patariama drėkinti namų orą, kad būtų išlaikyta normali santykinė oro drėgmė. Esant labai žemam santykiniam oro drėgnumui atsiranda didelė rizika, kad baldas sutrūkinės. Ne šildymo sezono metu, padidėjus oro drėgnumui medžio masyvo baldai iš aplinkos gali pritraukti drėgmės, todėl reikėtų patalpas sausinti panaudojant drėgmės surinkėjus.

Mediniams baldams kenkia temperatūros svyravimai, todėl stenkitės statyti baldus kuo toliau nuo radiatorių, šildymo įrenginių, orlaidžių ar kondicionierių. Nuo karšto oro baldai gali perdžiūti ir deformuotis. Baldų taip pat neglauskite prie drėgnų sienų.

Minkštų baldų naudojimas ir priežiūra:

Baldo sėdimąsias arba nugarines dalis, kurios yra iš rutulinio sintetinio kamšalo ar plunksnų būtina kartas nuo karto pamodeliuoti, papurenti rankomis, kad atgautų savo pirminę išvaizdą.

Venkite pernelyg didelio taškinio apkrovimo. Neklūpokite ar keliais neįsispirkite į sėdimosios dalies elementus. Nešokinėkite ant minkštų baldo dalių, kad nesusidarytų staigių smūgių audiniui, spyruoklėms, porolonui, medienos detalėms. Nesėdėkite ant porankių! Tai gali sukelti deformacijas.

Saugokite medines apdailos detales nuo smūgių, vandens ir kitų skysčių. Valykite jas tik priemonėmis, skirtomis paviršių, kurie yra padengti laku, valymui.

Per didelė drėgmė gali pažeisti minkštuosius baldus ir gali atsirasti pelėsis, tad rekomenduojama kambario temperatura turėtų būti 18-23°C, o santykinė drėgmė – 45-55 %.

Apsaugokite baldus nuo tiesioginių saulės spindulių. Patartina užtraukti užuolaidas ar kitus langų uždangalus, kad apsaugotiumėte baldo apmušalą nuo stipraus išblukimo. Nestatykite arti šildymo įrenginių. Venkite staigių temperatūros ir drėgmės pokyčių. Laikui bėgant visi apmušalai šiek tiek pakeičia savo pradinę spalvą, tampa šviesesni. Ir tai yra ne defektas, o natūrali audinio reakcija.

Venkite sėdėti ant minkštų baldų šviesiu audiniu su tamsiais, linkusiais dažyti drabužiais. Tokios dėmės neišvalomos nuo daugelio baldinių audinių paviršių. Dėmės, atsiradusios dėl sąlyčio su stipriai dažančia medžiaga (pvz. džinsu), ir sutepimas, atsiradęs dėl netinkamo naudojimo, negali būti pretenzijos priežastis.

Blizgesys ir žvilgėjimas sėdimose dalyse yra veliūro, šenilio, flioko plaukelių žėrėjimo pasekmė. Ilgesnio naudojimo metu, plaukas yra labiau suspaudžiamas sėdimose dalyse, tad apšvietus gali matytis tamsumo ir šviesumo skirtumai. Tai nėra audinio defektas.

Spalvos skirtumai tarp pavyzdžio pirkimo metu ir galutinio produkto gali skirtis. Dėl dažymo technologijų nėra absoliučios garantijos, kad pavyzdinio audinio ar odos spalva su galutinio produkto spalva visiškai sutaps.

Atsargiai elkitės vilkėdami drabužius su puošybos elementais (pvz. kniedėmis) bei aštriais daiktais kelnių kišenėse – tai gali nepataisomai pažeisti baldo apmušalą.

Bendra informacija paviršių priežiūrai.

Būtina saugoti baldų paviršius nuo pažeidimų. Nestatyti karštų indų tiesiai ant dangos, naudokite kokybiškus padėkliukus, taip išvengsite subraižymų ir dėmių nuo karščio poveikio. Nestatyti ant baldų buitinės technikos, kuri skleidžia didesnę nei +30ºC šilumą.

Mūsų baldų paviršiai nėra atsparūs skysčių poveikiui, todėl išsiliejus skysčiui reikia kuo skubiau jį pašalinti.

Dažytų paviršių naudojimo ir priežiūros instrukcija:

Valyti rekomenduojama naudoti švelniai vandeniu sudrėkintą šluostę. Priežiūrai netinka valikliai alkoholio, chloro ar amoniako pagrindu. NENAUDOTI agresyvių ir abrazyvinių valymo ar šlifavimo priemonių.

Beicuotų ir lakuotų paviršių naudojimo ir priežiūros instrukcija:

Valymui rekomenduojama naudoti tik šiek tiek vandeniu sudrėkintą šluostę. Priežiūrai netinka valikliai alkoholio, chloro ar amoniako pagrindu. NENAUDOTI agresyvių ir abrazyvinių valymo ar šlifavimo priemonių.

Nešvarumus nuvalyti, o išsiliejusius skysčius nusausinti reikėtų nedelsiant, kad skysčiai neįsigertų į medžio poras.

Alyvuotų paviršių naudojimo ir priežiūros instrukcija:

Valyti rekomenduojama naudoti tik šiek tiek vandeniu sudrėkinta šluoste. Priežiūrai netinka valikliai alkoholio, chloro ar amoniako pagrindu. NENAUDOTI agresyvių ir abrazyvinių valymo ar šlifavimo priemonių.

DĖMESIO! Alyvuotų paviršių natūralios medienos grožiu džiaugsitės ilgiau jeigu tinkamai ir atsakingai jį prižiūrėsite. Toks paviršius yra jautrus įvairiems skysčiams, maisto likučiams ar kitiems skystos konsistencijos nešvarumams.

Patekus minėtiems nešvarumams ant paviršiaus, reikia nedelsiant juos pašalinti sausa arba tik šiek tiek drėgna šluoste. Šalinant nešvarumus jokiu būdu nereikia stipriai trinti, nes tai gali pakenkti alyvos spalvai. Tinkamai apsaugoti paviršius Jums padės visada naudojami kokybiški padėkliukai.

Natūralaus medžio masyvo ir medžio lukšto baldai yra ilgaamžiški, nes juos visuomet galima atnaujinti. Tai didelis privalumas. Tokius baldus tinkamai prižiūrint, galėsite jais džiaugtis daugelį metų. Ilgaamžiškumą užtikrina nuolatinis ir visiškai nesudėtingas jų atnaujinimas. Alyvuotų paviršių atnaujinimą rekuomanduojame atlikti kas pusę metų.

Alyvuotų paviršių atnaujinimas:

  1. Seną paviršių galima šveisti dviem būdais: ranka arba naudojant šlifavimo mašinėlę. Abiem atvejais naudoti šlifavimo popierių, kurio abrazyvo grūdėtumas yra P150 arba P180. Paviršių šlifuojant ranka, tai daryti reikia pagal medienos tekstūrą.
  2. Alyvą šluostės pagalba tolygiai paskirstome ant paviršiaus. Alyvuoti reikia medienos kryptimi. Tolygiai padengti visą plotą.
  3. Po 15-20 minučių gerai nuvalyti aliejaus perteklių švaria sausa šluoste.
  4. Leisti paviršiui gerai išdžiūti 24 valandas.

Naudoti tik kokybišką baldams skirtą alyvą.

SVARBU! Kiek kartų galima šlifuoti ir atnaujinti paviršių priklauso nuo to iš ko yra pagamintas paviršius: medžio masyvas ar baldinė plokštė, dengta natūraliu ąžuolo lukštu.

Medžio masyvo paviršių galima atnaujinti daugybę kartų.

Natūralus medienos lukštas priklijuotas prie baldinės plokštės yra 0,6mm arba 1mm storio, todėl tokio paviršiaus atnaujinimas yra ribotas: nuo 5 iki 10 kartų, priklausomai nuo to, koks lukšto sluoksnis yra nušveičiamas kas kartą jį atnaujinant. Tokiu būtų dengtus paviršius reikia šlifuoti itin atsargiai, kad neprašlifuotumėte lukšto storio iki plokštės.

Baldų išpakavimas:

Baldo išpakavimui ir apsauginės plėvelės nuėmimui, nenaudokite aštrių įrankių, kad nesubraižytumėte ar nepažeistumėte baldo paviršiaus.

Baldų surinkimas:

Baldų surinkimo instrukcijoje pateiktų įspėjimų nepaisymas gali būti priežastimi dėl surinkimo metu pažeisto baldo ar rimtu sveikatos sužalojimu.

Jei išpakavus baldą, prieš surinkimą pasirodė, kad kokia nors detalė pažeista ar jos trūksta, netęsti ar nutraukti surinkimo procesą ir kreiptis į pardavėją, nes galima naudoti tik gamintojo patvirtintas atsargines detales.

Baldų surinkimą atlikti ant lygaus pagrindo. Elementų arba pagrindo pažeidimui išvengti, rekomenduojama surinkimą atlikti pasiklojus ant pagrindo apsauginį padėklą (pvz. panaudojant išardytos pakuotės medžiagas).

SVARBU! Mūsų parduodami baldai nėra skirti pakartotiniam išrinkimui ir surinkimui. Klientas išrinkęs mūsų surinktą arba paties pirmą kartą surinktą baldą ir jį išardęs, pats prisiima atsakomybę dėl jo pakartotinio surinkimo metu iškilusių nesklandumų ar tolimesnio baldo eksploatavimo metu atsiradusių defektų.

Natūralaus akmens gaminių priežiūra ir specifika:

ĮSPĖJIMAS! Arti natūralaus akmens baldų negalima palikti vaikų be priežiūros dėl baldo virtimo pavojaus. Negalima kilnoti baldo už stalviršio ar kitos paviršinės akmens dalies, būtina baldą perkelti/pernešti laikant už baldo pagrindo. Ant natūralaus akmens stalviršio negalima svertis, lipti, dėti sunkaus svorio, nes tai gali apgadinti baldą ir nuskelti natūralų akmenį.

Natūralaus akmens baldams reikalinga išskirtinė priežiūra ir saugojimas. Norint, kad natūralus akmuo neprarastų savo natūralių savybių ilga laiką, rekomenduojame natūralų akmens paviršių impregnuoti specialiomis priemonimis.

Natūralaus baldo paviršiaus tekstūra ir apdailų atspalvių skirtumai:

Kiekviena baldas pagamintas iš natūralaus medžio masyvo medienos ar natūralaus medžio lukšto bei natūlaus akmens yra unikalus dėl medžio tekstūros, rėvių ir atspalvių įvairovės, todėl Jūsų gauti baldai gali neženkliai skirtis nuo baldų kuriuos matėte nuotraukose ar video medžiagoje prieš juos užsakant.

Baldas dažniausiai yra sudarytas iš daugybės atskirų detalių, kurių vienos yra gaminamos iš natūralios medienos, kitos iš medienos lukštu dengtos MDP arba MDF plokštės. Medienos spalva nebūna vieno atspalvio ar rašto, kiekvienas medis skirtingas, auga skirtingomis sąlygomis ir yra skirtingo amžiaus. Tokie dalykai kaip mažos (iki 10mm) taškinės šakos, medžio rėvės, kiekvienos detalės spalvos variacijos, medienos struktūros nevienodumas Jūsų neturėtų gluminti. Atvirkščiai – būtent tai ir pabrėžia natūralų medinių bei akmens baldų grožį.

Visos natūralios medienos apdailos detalės gali šiek tiek skirtis savo atspalviu ar medžiagos struktūra.

Natūralus medžio masyvas ir natūralus medžio lukštas alyvas, beicus ir lakus sugeria nevienodai (medžio masyvas mažiau, lukštas daugiau), dėl to atspalvis medžio masyvo balduose ar jų detalėse yra švelnesnis, o natūraliu medžio lukštu degtuose balduose ar jų detalėse intensyvesnis. Šie skirtumai nėra laikomi gamybos broku.

Patartina įsidėmėti, kad dažytų, lakuotų ar alyvuotų baldų atspalvis dėl šviesos poveikio laikui bėgant keičiasi, todėl nauji tokios pačios dangos baldai, pastatyti šalia senųjų, bus kitokio atspalvio.

Informuojame, kad tos pačios apdailos skirtingų baldų atspalvis tarpusavyje gali skirtis, nes baldai buvo gaminami skirtingomis partijomis skirtingu laiku. Kiekvienai partijai dažai, beicai, alyvos ar laikai yra maišomi iš naujo pagal tas pačias formules, tačiau minimalūs skirtumai yra galimi. Dalį baldų turime sandėlyje pagamintų iš anksto, kiti gali atvyksti pas Jus tiesiai iš fabriko, todėl užsakius keletą tos pačios kolekcijos ir apdailos baldų yra tikimybė, kad jų atspalviai šiek tiek skirsis.

Taip pat baldų atspalvio skirtumas ilgainiui gali atsirasti, jei tam tikra jų dalis bus nuolat veikiama šviesos, o kita dalis ne, pvz., patraukus ilgą laiką nejudintą kompiuterio monitorių, jo stovėjimo vietoje liks kitokio atspalvio plotas.

Baldų matmenys:

Baldo gabaritiniai matmenys nuo pateiktų baldo specifikacijoje mūsų elektroninėje parduotuvėje gali skirtis iki +-5 mm priklausomai nuo baldo dydžio: kuo baldas didesnis tuo paklaida gali būti didesnė. Atskirų baldo detalių, tokiu kaip: durelės, stalčių priekiai, lentynos, nišų tarpai, kojos ar kitos detalės toleruojama matmenų paklaida yra +-2mm. Tai yra normali matmenų paklaidos tolerancija ir nėra laikoma kokybės trūkumu.

Dėl atskirų baldo detalių matmenų tolerancijos, gali skirtis tarpelių dydis tarp baldo korpuso ir durelių arba stalčiaus priekio iki +-2mm vienai detalei ir tai nėra traktuojama kaip kokybės trūkumas.

Kad tarpeliai būtų lygūs, baldas turi stovėti ant lygių grindų. Grindų nelygumo trūkumą galima kompensuoti pakišant po baldo koja papildomą paduką ar kitą medžiagą arba reguliuojant durelių lankstus (kaip tai daryti yra nurodyta baldo surinkimo instrukcijoje)

 

Saugokite grindų dangą.

Visiems mūsų baldams jau yra priklijuoti standartiniai veltiniai padukai arba jie yra pridedami prie baldo komplektacijos. Įspėjame, kad šie standartiniai veltiniai padukai yra rekomendacinio pobūdžio ir mes neprisiimame atsakomybės dėl galimų grindų dangos defektų baldų eksploatacijos laikotarpiu. Kliento atsakomybė yra įvertinti ar jie yra tinkami esamai grindų dangai, esant reikalui savo nuožiūra juos pakeisti į tinkamus ir taip išvengti galimų grindų dangos defektų.

Baldo virtimo pavojus:

ĮSPĖJIMAS! Arti baldų negalima palikti vaikų be priežiūros. Be reikalo durelių, stalčių ir pan. nepalikite atidarytų, nes tai gali kelti pavojų vaikams.

Mūsų balduose yra numatyta konstrukcinė priemonė (baldo nugarinėje dalyje, prie korpuso yra prisuktos juostelės), kuri yra skirta apsaugoti baldus nuo nuvirtimo. Šią arba kitą priemonę būtinaa sumontuoti, kad baldas galėtų būti saugiai naudojamas. Klientas gavęs baldus savo nuožiūra priima sprendimą, ar mūsų rekomenduojama apsauginė juostelė bus tinkama apsaugai nuo virtim. Esant poreikiui klientas gali sumontuoti savo pasirinktą apsaugos priemonę. Juostelės prisukimu prie sienos turi pasirūpinti pats klientas arba jo pasamdyti atsakingi asmenys.

DĖMESIO! Tokia apsauginė konstrukcija dėl sienų įvairovės nėra aprūpinta tvirtinimo prie sienos elementais ar varžtais. Prašome patiems pasirinkti atitinkamus esamai sienai varžtus ar kitus tvirtinimo elementus. Esant abejonėms kokius elementus ar varžtus naudoti, reikia susisiekti su specializuotos parduotuvės konsultantais.

Baldų gamintojas ir pardavėjas neatsako už tai, jeigu baldas nebuvo pritvirtintas prie sienos arba buvo pritvirtintas netinkamai ir to pasekoje atsirado asmenų sužalojimai arba daiktų, įrangos ar namų interjero detalių sugadinimai dėl baldo nuvirtimo.

Kvapas ir vėdinimo rekomendacija:

Dažyti, lakuoti ar alyvuoti baldai gali turėti iki 2-3 mėnesių specifinį kvapą ir tai nėra laikoma kokybės trūkumu. Kvapas išgaruos greičiau jeigu patalpa bus papildomai vėdinama atidarius langus, o baldų stalčiai ir durelės atidarytos.

6. Baigiamosios nuostatos:

6.1. Visi su šiomis taisyklėmis susiję ginčai sprendžiami derybomis. Nesusitarus ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

APMOKĖJIMO BŪDAI

Inside matters elektroninėje baldų parduotuvėje gali apmokėti savo pirkinius šiais būdais:

  • Apmokėjimas elektronine bankininkyste.
  • Apmokėjimas bankiniu pavedimu.
 

Užsakymas bus patvirtintas ir pradedamas vykdyti gavus bankinį pavedimą į Inside matters atsiskaitomąją sąskaitą:

Gavėjas: MB Inside matters
Banko sąskaita: LT747300010168127563
Bankas: Swedbank AB
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris